Organizatorzy

Misją ForProgress jest tworzenie i podnoszenie jakości współpracy na styku biznesu i IT. Dostarczamy możliwości, szanse, pomagamy radzić sobie z wyzwaniami i problemami, wdrażamy optymalne rozwiązania. Układamy współpracę na linii biznes-IT, gdyż rozumiemy ich potrzeby. Jesteśmy doradcami, kreatorami i architektami rozwiązań oraz wychodzimy z nimi w kierunku biznesu tak, aby technologia wspierała przedsiębiorstwa w realizacji celów.

Prekursor rynku testerskiego w Polsce. Od 17 lat szkoli, egzaminuje oraz pozwala testerom na zdobywanie doświadczenia u swoich klientów. Misją firmy jest zapewnianie korzyści jej klientom poprzez zatrudnianie i rozwijanie zaangażowanego zespołu testerów, wykładowców i egzaminatorów. Czynnie bierze udział w wypracowywaniu standardów testowania. Udostępnia swoją wiedzę i doświadczenie na swoich stronach www, grupach dyskusyjnych i konferencjach. Chętnie i czynnie wspiera polską i międzynarodową społeczność testerską przez udział w pracach Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych oraz ISTQB - International Software Testing Qualifications Board.

organizatorzy

  • Jest ekspertem działającym na styku biznesu i IT. Na co dzień działa jako manager i trener,...

    Piotr Ślęzak
  • Jest ekspertem w dziedzinie zapewnienia jakości systemów informatycznych, wykonywania oraz organizacji testów. Od dwudziestu lat zajmuje...

    Jan Sabak