Warning: Creating default object from empty value in /home/server979973/ftp/www/conselenium.pl/wp-content/plugins/evatheme-redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
O nas -
Misją ForProgress jest tworzenie i podnoszenie jakości współpracy na styku biznesu i IT. Dostarczamy możliwości, szanse, pomagamy radzić sobie z wyzwaniami i problemami, wdrażamy optymalne rozwiązania. Układamy współpracę na linii biznes-IT, gdyż rozumiemy ich potrzeby.
Jesteśmy doradcami, kreatorami i architektami rozwiązań oraz wychodzimy z nimi w kierunku biznesu tak, aby technologia wspierała przedsiębiorstwa w realizacji celów.
Prekursor rynku testerskiego w Polsce. Od 17 lat szkoli, egzaminuje oraz pozwala testerom na zdobywanie doświadczenia u swoich klientów. Misją firmy jest zapewnianie korzyści jej klientom poprzez zatrudnianie i rozwijanie zaangażowanego zespołu testerów, wykładowców i egzaminatorów. Czynnie bierze udział w wypracowywaniu standardów testowania. Udostępnia swoją wiedzę i doświadczenie na swoich stronach www, grupach dyskusyjnych i konferencjach.
Chętnie i czynnie wspiera polską i międzynarodową społeczność testerską przez udział w pracach Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych oraz ISTQB – International Software Testing Qualifications Board.
null

Piotr Ślęzak

ForProgress CEO

Jest ekspertem działającym na styku biznesu i IT. Na co dzień działa jako manager i trener, prowadzący i realizujący złożone projekty doradcze i wdrożeniowe, szkolenia i warsztaty z zagadnień współpracy biznesu i IT.
W swojej karierze założył takie organizacje jak: Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych, CORRSE, ForProgress czy Oxford Acoustic.
Od wielu lat jest członkiem Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych, Stowarzyszenia Inżynierii Wymagań i rad programowych wielu konferencji. Od kilkunastu lat zajmuje się tematyką rozwiązań IT i ich wsparciem dla biznesu. Koncentruje się na propagowaniu przekładania teorii metodycznych na praktykę.
Od zawsze kieruje się biznesowym zastosowaniem dostarczanych rozwiązań. Jest ogromnym zwolennikiem dopasowywania narzędzi do organizacji a nie odwrotnie. W swoich działaniach przedkłada ludzi i współpracę między nimi ponad procedury, standardy i narzędzia.
Doradzał firmom z całego świata, takim jak: PZU, Link4, GDII, Plus, Orange, T-Mobile, Netia, Play, Ericsson, Narodowy Bank Polski, BNP Paribas, PKO BP, Pekao SA, ABB, Sabre, Chèque Déjeuner, Delphi Automotive, Tieto, IDG, Wojskowa Akademia Techniczna oraz instytucjom rządowym np. Ministerstwu Finansów, Izbom Skarbowym, Izbom Celnym czy Agencji Rynku Rolnego.
Regularnie występuje na najważniejszych konferencjach dotyczących innowacyjności i jakości w IT.
null

Jan Sabak

AmberTeam Testing CEO

Jest ekspertem w dziedzinie zapewnienia jakości systemów informatycznych, wykonywania oraz organizacji testów.
Od dwudziestu lat zajmuje się testowaniem oraz niezawodnością oprogramowania i sprzętu komputerowego. Jest absolwentem Instytutu Informatyki na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Pracując dla firm Matrix.pl, IMPAQ oraz Infovide zorganizował i kierował działami Zapewnienia Jakości.
Obecnie pracuje dla AmberTeam Testing, gdzie dbamy o to, aby kierownicy działów IT oraz kierownicy projektów spali spokojnie mając pod kontrolą ryzyko projektowe. Posiada certyfikaty ISTQB CTFL oraz wszystkie CTAL. Prowadzi szkolenia z zakresu testowania. Pracował również jako nauczyciel przedmiotów związanych z elektroniką i informatyką.
Działa czynnie na rzecz propagowania wiedzy i kultury jakości produkcji oprogramowania. Jest członkiem Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych. Jest współautorem książki „Agile Testing Foundations: An ISTQB Foundation Level Agile Tester guide”.